روش‌های ارسال

 

از سرعت در خرید لذت ببرید...

 

                                                                                 

1 - تحویل اکسپرس ان‌بی‌سی‌کالا :

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد. 

تهران و کرج :

سفارش‌ها در شهر تهران و کرج مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد و مبلغ آن حداقل با توجه به بعد مسافت 22 هزار تومان می‌باشد.

این سفارشات روزانه یا با زمان تقریبی 24 ساعته تحویل خواهد شد.

 پست فوری روزانه :   

 سفارش هایی هستند که در همان روز توسط مشتری خریداری و درخواست ارسال فوری کالا را داشته باشد . هزینه پست فوری روزانه که به درخواست مشتری صورت می گیرد که حداقل مبلغ 22 هزار تومان و حداکثر 35 هزار تومان است.

نکات:

- در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی ان‌بی‌سی‌کالا، پیش از این ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرآیند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی از سفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، اما درحال حاضر محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر پیدا کرده است. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.

 - هزینه ارسال برای شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس، 15،000 تومان ثابت و برای سایر نقاط کشور براساس تعرفه پست است.

 - اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

- لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

- برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت از طریق تلفن درج شده در صفحه اصلی ، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد به خدمات پس از فروش ان‌بی‌سی‌کالا اطلاع داده شود.

- سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

  

                                                                                      

2 - پست پیشتاز :

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل اکسپرس ان‌بی‌سی‌کالا در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در این شهرها نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 48 ساعت کاری است.

برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

 

جدول قیمت :

   تا یک کیلو یک تا دو کیلو  دو تا سه کیلو 3 تا 4  کیلو   4 تا 10کیلو  

16000 نومان

18700 تومان21100 تومان23500 تومان37900 تومان

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید با کلیک بر روی دکمه زیر، مرسوله را از طریق سایت شرکت پست پیگیری نمایید:  

پیگیری مرسوله پستی

... و یا با تماس با شماره تلفن زیر مستقیما از خود اداره پست پیگیری نمایید:

021-84470000     شماره تلفن اداره پست

 

                                                                                   

3 - پست سفارشی :

 تحویل 2 تا 3 روزه

جدول قیمت (پرداخت قبل از ارسال توسط مشتری صورت گرفته است):

تا 500گرم500 تا یک کیلویک تا دو کیلو2تا5کیلو5 تا 10کیلو20تا30 کیلو30 تا 40 کیلو 40 تا50 کیلو 

11000 تومان 

13000 تومان 

20 هزارتومان 

30هزار تومان 

 50هزارتومان  

66900 تومان 

82900 تومان

99300 تومان 

توجه1 : پست لوازم آرایشی تهران 10هزار تومان وشهرستان 12 هزار تومان می‌باشد.

توجه 2 : در زمانی که مشتری خواهان پرداخت در محل باشد به مبالغ جدول فوق 5 هزار تومان به خاطر هزینه‌هایی که پست دریافت می‌نماید، افزوده می‌شود.

                                                                                  

باربری :

برای کالاهای بسیار سنگین و با هماهنگی با باربری قیمت تعیین گردیده و به عنوان پس کرایه در محل دریافت خواهد شد. از قبیل یخچال ، ساید ، ظرفشویی...