روش‌های پرداخت:

۱- پرداخت در محل تحویل 

● برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، ان‌بی‌سی‌کالا این امکان را فراهم آورده است تا مشتریان سایت در سرارسر ایران پس از تحویل کالا در محل از طریق پست یا پیک ان‌بی‌سی‌کالا  مبلغ کالای خریداری شده و هزینه های پستی را پرداخت نمایند .

 

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

● از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش ان‌بی‌سی‌کالا  دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

پرداخت نقدی در محل تحویل

● برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، ان‌بی‌سی‌کالا  امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

۲- پرداخت کارت به کارت و ثبت آن در سایت :

● کاربرانی می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی یا از موبایل بانک یا اپلیکیشن‌های همراه بانک و یا موارد مشابه استفاده کرد. همچنین می‌توانید از طریق مرجعه به بانک و دریافت فیش واریزی اقدام نمایید.

 

شماره حساب ان‌بی‌سی‌کالا

بانک ملت

به نام آقای محمد نورمحمدی

شماره حساب۵۴۲۰۰۹۵۹۰۰ 
شماره کارت۳۶۰۰   ۸۰۰۱   ۳۳۷۸   ۶۱۰۴
شماره شبا۰۰ ۰۹۵۹ ۵۴۲۰ ۰۰۰۰ ۰۲۰۰ ۰۱۲۰ IR ۵۶

ثبت فیش بانکی :

● پس از انجام عملیات واریز یا کارت به کارت می‌توانید از منوی افقی بالای صفحه گزینه ثبت فیش بانکی را انتخاب نموده و با توجه به مشخصات شخصی، شناسه سفارش و بانک مورد نظر گزینه ها را ثبت کنید. در گزینه شناسه فیش در صورتیکه کارت به کارت نموده‌اید می‌توانید شماره مرجع یا شماره پیگیری را ثبت نمایید و دکمه ارسال را بزنید.

● در صورتی که هرگونه مشکلی در خصوص ثبت فیش بانکی خود داشتید، می‌توانید عکس فیش و نام و نام خانوادگی خود به همراه شماره سفارش خود را به شماره واتساپ ۳۳۱ ۳۰۷۰ ۰۹۳۰ که واتساپ فروشگاه ما می‌باشد ارسال نمایید.

 ثبت فیش بانکی - کلیک کنید   ثبت در واتساپ - کلیک کنید 

نکات مهم :

● در صورتی که پرداخت سفارش از طریق واریز به حساب یا کارت به کارت پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

● به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت کارت به کارت  یا واریز به حساب انجام دهند. در این حالت هزینه های پستی نیز که پست بابت دریافت مبلغ در محل دریافت می‌نماید کاهش می‌یابد .

● سفارش‌هایی که از طریق پست و یا باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت تسویه شوند.

پرداخت خریداران عمده :

● در صورت درخواست خرید عمده و استفاده از امکانات پرداخت عمده فروشان، می‌بایست ایتدا برای تبدیل کاربری مشتری به کاربری عمده فروشی اقدام نمایید. از طریق تماس‌های سایت با ان‌بی‌سی‌کالا تماس حاصل فرمایید تا پس از بررسی درخواست توسط کارشناسان این امکان برای شما فعال گردد.

● از آنجا که ان‌بی‌سی‌کالا یک وب‌سایت خرده‌فروشی و عمده فروشی آنلاین است، سفارش یک کالا به تعداد بالا، بدون داشتن حساب عمده فروشی مغایر با هدف مصرف خریدار است و در صورت ثبت چنین سفارشی، لازم است پیش از ارسال، مبلغ آن تسویه شود.