کالای اصلی :

ان‌بی‌سی‌کالا اصالت همۀ کالاهایش را تضمین می‌کند. از آنجا که ان‌بی‌سی‌کالا برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته را از ان‌بی‌سی‌کالا خریداری می‌کنند. لازم به ذکر است بسیاری از کالاها از جمله اسباب‌بازی‌ها به صورت مستقیم توسط خود شرکت ان‌بی‌سی‌کالا وارد شده‌اند و تمامی مدارک واردات قانونی، از جمله تاییدیه استاندارد ایران، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و بسیاری دیگر از این قبیل مجوزها را دارا می‌باشد. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 

 گارانتی اصلی :

شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند. بنابراین گارانتی اینگونه شرکت ها، گارانتی معتبر محسوب می شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و ان‌بی‌سی‌کالا هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی :

ضمانت‌نامه‌ی اصالت و سلامت فیزیکی به کالاهایی تعلق می‌گیرد که کالا و بسته‌بندی آن به محض رسیدن به مشتری باید از لحاظ فیزیکی کاملا سالم باشند.

مثال: کالاهای گروه‌های کتاب، اسباب بازی، عطر و ادوکلن، زیورآلات، اکسسوری، لیوان، قاب موبایل، گلس موبایل، تابلو و …

 ۷ روز تضمین تعویض کالا :

ان‌بی‌سی‌کالا با همکاری تمامی تامین‏‌‌کننده‌های کالاهای خود، این امکان را ایجاد کرده تا کلیه‌ی کالاهایی که نیاز به تست سلامت عملکرد دارند، تا ۷ روز پس از تحویل، در صورت مشاهده‌ی هرگونه نقص فنی یا نقص در عملکرد دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس ضمانت‌نامه‌ی محصول شوند.

مثال: باتری، هدفون، ساعت و…

 

گارانتی مورد تایید اتحادیه :

کالاهای حوزه‌ی IT دارای گارانتی مورد تایید اتحادیه می‌باشند. مثال: رم، فلش، موبایل، لپ‌تاپ، تبلت و…

گارانتی شخصی :

بعضی از محصولات ضمانت‌نامه‌ی شناخته شده‌ای ندارند و فروشنده، کالا را شخصا گارانتی می‌کند. محصول باید دارای کارت گارانتی که شامل نام گارانتی، مدت زمان گارانتی، شرایط استفاده از گارانتی، تلفن و آدرس مرکز خدمات پس از فروش است باشد.