برس مو ، براش ، قیچی ، موچیت و دیگر تجهیزات جانبی آرایشی 

تجهیزات آرایشی 

 • ✔ قیچی ابرو ✔ مدل سرکج ✔ سبک ✔ طول 9 سانت ✔ فلزی ✔ دوام بسیار بالا ✔ مناسب برای آرایش حرفه ای ✔ ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا ✔ اطلاعات تکمیلی، کمی پایین تر در این صفحه، در (مشخصات کامل)

  50,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ✔ قیچی مخصوص کوتاه کردن مو ✔ تیغه های استیل ✔ دسته های پلاستیکی ✔ طراحی دسته ارگونومیک برای کاربری آسان ✔ ابعاد 1 * 5.5 * 18 سانت ✔ دوام بسیار بالا ✔ کیفیت ساخت بالا ✔ مناسب برای آرایش حرفه ای و خانگی ✔ ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا ✔ اطلاعات تکمیلی، کمی پایین تر در این صفحه، در (مشخصات کامل)

  138,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ✔ قیچی مخصوص کوتاه کردن مو ✔ تیغه های استیل همراه با قلاف محافظ ✔ دسته های پلاستیکی ✔ طراحی دسته با کاربری آسان ✔ ابعاد 1 * 6 * 18 سانت ✔ دوام بسیار بالا ✔ کیفیت ساخت بالا ✔ مناسب برای آرایش حرفه ای و خانگی ✔ ممکن است رنگ قلاف داخل جای انگشتها با عکس متفاوت باشد ✔ ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا ✔ اطلاعات تکمیلی، کمی پایین تر در این صفحه، در (مشخصات کامل)

  174,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • یکی از جدیدترین ابزارهای آرایشی که به بازار آمده و به سرعت جایی برای خود باز کرده است پدهای تخم مرغی (اسفنج اشکی، اسفنج آرایشی، پد آرایشی) است که همگی ساختاری کم و بیش تخم مرغ مانند دارند. البته ساختار آنها به فراخور کاربری متفاوتی که دارند و برای قسمتهای مختلف صورت مورد استفاده قرار میگیرند تغییراتی کرده است و حتی برشهایی بروری آنها داده شده است تا کربری...

  30,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ✔ ناخن گیر فلزی با کیفیت بالا ✔ مدل فلزی ✔ طول 10 سانت ✔ عرض 2 سانت (مقطع برش 1.3 سانت) ✔ دوام بسیار بالا ✔ مشکی کروم ✔ مناسب برای آرایش حرفه ای ✔ ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا ✔ اطلاعات تکمیلی، کمی پایین تر در این صفحه، در (مشخصات کامل)

  80,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ✔ ناخن گیر فلزی با کیفیت بالا ✔ مدل فلزی ✔ طول 5.7 سانت ✔ عرض 1.2 سانت (مقطع برش 1 سانت) ✔ دوام بسیار بالا ✔ نقره ای کروم ✔ مناسب برای آرایش حرفه ای ✔ ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا ✔ اطلاعات تکمیلی، کمی پایین تر در این صفحه، در (مشخصات کامل)

  64,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • براش کوکو ریو دارای پرزهای فشرده ومتراکم میباشد که از ترکیبی از موهای طبیعی و مصنوعی ساخته شده ودارای دسته فنری وانعطاف پذیر میباشد .ابعاد سر مویی آن 4*5 سانت است که در عکس هم مشاهده مینمایید . سر بیضوی آن به نحوی طراحی شده است تا شما بتوانید به راحتی تمام سطوح مورد نظرتان را پوشش دهید .این براش برای استفاده حرفه ای نیز قابل استفاده است .

  70,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • براش میک آپ لند دارای پرزهای فشرده و متراکم میباشد که از ترکیبی از موهای طبیعی و مصنوعی ساخته شده و دارای دسته فنری و انعطاف پذیر میباشد. ابعاد سر مویی آن 4*3 سانت است که در عکس محصول نیز مشاهده مینمایید. سر بیضوی آن به نحوی طراحی شده است تا شما بتوانید به راحتی تمام سطوح مورد نظرتان را پوشش دهید. این براش برای استفاده حرفه ای نیز کاربرد دارد.

  64,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • براش یکی از اصلی ترین اجزا ست آرایش است که اگر در کنار سایر اقلام آرایشی از آن استفاده نگردد، مطمئنا نتیجه مطلوبی از آرایش خود به دست نخواهید آورد. در عین حال باید به این امر حیاتی نیز توجه داشت که هر قلم آرایشی نیاز خاصی به مدل ویژه ای از براش دارد. بدین معنا که برای پنکیک و یا کرم پودر و سایه چشم و غیره، هر کدام نیاز ویژه ای به طراحی خاصی برای براش است....

  298,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • برای داشتن یک ناخن زیبا به دنبال محصولی حرفه ای میگردید؟ یا حتی برای کارهای روزانه شخصیتان به چنین کالایی نیاز دارید؟ جای درستی آمده اید... سوهان ناخن برند سوفیا محصولی بسیار با کیفیت است که دارای سری اضافه جدا کننده پوستهای مرده نیز میباشد. این سری حرفه ای برای انواع مانیکور و پدیکور بسیار با اهمیت است و شما را از خرید سایر ابزارهای یک ست بی نیاز میکند....

  50,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • یکی از کاربردی‌ترین ابزارهای آرایشی قیچی میباشد و صد البته پرکاربردترین آنها قیچی های سرکج مخصوص کوتاه کردن ابرو و موی بینی و سایر نواحی است که دسترسی به آنها با قیچیهای عادی ممکن نیست. طراحی ویژه این نوع قیچی، کاربرد آن را بسیار آسان کرده است و با توجه به استفاده از استیل ضدزنگ بسیار مرغوب که در ساخت آن به کار گرفته شده است، میتواند شما را تا سالیان سال...

  50,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • برای داشتن ابروانی زیبا گاهی نیاز است با کمک ابزاری از شر آنها خلاص شد. این تارهای ابروی اضافی در ظاهر بسیار کوچک هستند اما حتی یکی از آنها میتواند کل زیبایی آرایش شما را از بین ببرد. در اینجا یک موچین ابروی با کیفیت را به شما معرفی میکنیم که ساخته شده از متریالی بسیار با کیفیت، دارای رنگ کوره ای مشکی بسیار شیک و طراحی به روز میباشد. هم اکنون میتوانید این...

  40,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • برای داشتن ابروانی زیبا گاهی نیاز است با کمک ابزاری از شر آنها خلاص شد. این تارهای ابروی اضافی در ظاهر بسیار کوچک هستند اما حتی یکی از آنها میتواند کل زیبایی آرایش شما را از بین ببرد. در اینجا یک موچین ابروی با کیفیت را به شما معرفی میکنیم که ساخته شده از متریالی بسیار با کیفیت، بسیار شیک و طراحی به روز میباشد. هم اکنون میتوانید این محصول را از فروشگاه...

  36,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ✔ سوهان ناخن دو طرفه ✔ فلزی ✔ طول 9.3 سانت ✔ عرض 1 سانت ✔ دوام بسیار بالا ✔ مناسب انواع ناخن ✔ مناسب برای مانیکور حرفه ای ✔ سبک ✔ ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا ✔ اطلاعات تکمیلی، کمی پایین تر در این صفحه، در (مشخصات کامل)

  60,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ✔ سوهان ناخن دو سره ✔ دارای سری سوهان ناخن دو طرفه ✔ دارای سری گوشه گیر ناخن و پوست اضافی اطراف ناخن ✔ طول 17.5 سانت ✔ عرض 1 سانت ✔ دوام بسیار بالا ✔ مناسب انواع ناخن ✔ مناسب برای مانیکور حرفه ای ✔ سبک ✔ ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا ✔ اطلاعات تکمیلی، کمی پایین تر در این صفحه، در (مشخصات کامل)

  40,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ✔ موچین فلزی با کیفیت بالا ✔ مدل پنسی ✔ سبک ✔ طول 10 سانت ✔ عرض 1 سانت ✔ دوام بسیار بالا ✔ مشکی رنگ ✔ مناسب برای آرایش حرفه ای ✔ ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا ✔ اطلاعات تکمیلی، کمی پایین تر در این صفحه، در (مشخصات کامل)

  54,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  وضعیت
  قیمت