لیست محصولات این تولید کننده ویکتور اند رالف Viktor and Rolf

                                                                                            

نام برند ویکتور و رولف برگرفته از نام ویکتور هورستینگ و رولف اسنوئرن می باشد. این خانه مد اروپایی واقع در آمستردام، توسط دو فرد نامبرده، تاسیس گردیده است. ویکتور و رولف هر دو متولد سال 1969 هستند که حتی از لحاظ ظاهری نیز شباهت بسیاری به هم دارند، در زمان اشتغال به تحصیل در فرهنگستان هنر آرمهم با هم آشنا شده اند و به دلیل حضور هر دو در عکاسی مدلینگ به شهرت چشمگیری دست یافتند.


طرح پوشاک با طراحی خلاقانه توسط این دو هنرمند در کمال تعجب منجر به نمایش اثارشان درموزه های هنر جهان شد. از جمله دیگر اقدامات جالب توجه این هنرمندان ، چاپ کتاب و طراحی لباس تئاترهای بسیار مشهور هستند.


طراحی عطریات ویکتور و رولف مبتنی بر گستره ای از دنیای طبیعی است. اولین عطر ویکتور اند رولف به نام فلاور بامب در سال 2004 به بازار عطر وادکلن معرفی شد تا مکملی جذاب ودلفریب در کنار پوشاک طراحی شده بهاری و پاییزی باشد. ویکتور اند رولف در نامگذاری این عطر به گونه ای عمل نموده که شکل شیشه نیز با نام آن شباهت داشته باشد و به صورت نارنجک دستی طراحی شود. کسب این دستاورد مهم و جذب طرفداران بسیار باعث تولید نسخه های محدود دیگر از همین عطر در سال های پس از آن شد. سپس اولین عطر مردانه ارائه شده این شرکت "آنتیدوت در سال 2006" جهت همراهی با خط تولیدی با همین نام طراحی شده است.


ویکتور اند رولف تا سال2017 میلادی 38 عطر را در کارنامه خود ثبت کرده که با همکاری عطرسازانی همچون داماتیل برتیر، دومینیک روپیون، آلنیور به ماسانت، پیر وارنیه، کارلوس بنایم، اولیویه پولگ، سیسیل ماتون و سرژ ماژولیر ارائه شده اند. 

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • خرید محصول

  ادو پرفیوم فلاور بامب زنانه ساخت برند ویکتور اند رالف در سال2005 میلادی میباشد که دارای رایحه ای گرم وشیرین با پخش وماندگاری بو بسیار خوبی میباشد . این محصول را میتوان جزو 10 محصول مورد علاقه بانوان ودختران جوان در سرتاسر دنیا دانست.

  بزودی ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف